Share the love

By Jeni - Monday, August 29, 2011
  • Share:

WishList - Август 2011 + Печелившите от последният giveaway

By Jeni - Friday, August 26, 2011
  • Share:

Нови продукти - Месец Август

By Jeni - Tuesday, August 23, 2011
  • Share:

Декорации на ноктите

By Jeni - Sunday, August 21, 2011
  • Share:

Healthy Glow

By Jeni - Friday, August 19, 2011
  • Share:

Колекция от лакове

By Jeni - Tuesday, August 16, 2011
  • Share:

Благодаря на всички. Време за подаръци.

By Jeni - Monday, August 15, 2011
  • Share:

Essence XXXL Nudes - Nude Kiss

By Jeni - Saturday, August 13, 2011
  • Share:

O.P.I. - My chihuahua bites!

By Jeni - Wednesday, August 10, 2011
  • Share:

Красиви за под 10 лв. - Avon Dry Ends Serum

By Jeni - Sunday, August 07, 2011
  • Share:

Първите ми сенки на MAC

By Jeni - Thursday, August 04, 2011
  • Share:

Нови покупки от Швеция.

By Jeni - Monday, August 01, 2011
  • Share: