Весела и щастлива Коледа!

By Jeni - Saturday, December 25, 2010
  • Share:

Коледни и новогодишни подаръци!

By Jeni - Monday, December 20, 2010
  • Share:

База за сенки

By Jeni - Wednesday, December 15, 2010
  • Share:

Avon - Supershock Gel Eyeliner. Край на търсенето!

By Jeni - Tuesday, December 14, 2010
  • Share:

Обожавам Relvon

By Jeni - Thursday, December 09, 2010
  • Share:

Хвърлени пари на вятъра... Част 1!

By Jeni - Saturday, December 04, 2010
  • Share:

NYX - Concealer in a jar

By Jeni - Wednesday, December 01, 2010
  • Share:

MAC - Face and Body foundation

By Jeni - Sunday, November 28, 2010
  • Share:

Нова палитра от Sleek!!!

By Jeni - Tuesday, November 23, 2010
  • Share:

Новото ми много добро попадение

By Jeni - Monday, November 22, 2010
  • Share:

Pupa Diamond Pochette Palette

By Jeni - Saturday, November 20, 2010
  • Share: